11 Eylül 2008 Perşembe

Kitap

Kitabın adına bakıp bu Pınar da nasıl kitaplar okuyor böyle demeyin :))

Kitabın konusu dergide çıkan bir yazı ama gerçekten çok komik ve akıcı bir hikaye..Henüz bitmedi hala okuyorum ama baya bir eğleniyorum.Okuyun derim...

 

299439_2 

konu:

Cannie Shapiro yirmi sekiz yıldır dertsiz bir hayat yaşıyordu. Evet, babası onları yıllar önce terk etmiş, annesi de gerçek cinsel kimliğini açıklamıştı, ama bunun için kıyametleri koparmaya da gerek yoktu doğrusu. Arkadaşlarına, köpeği Nifkin'e, Philadelphia Examiner'daki muhabirlik işine olan sevgisi ona yeterdi. Üstelik tombul vücuduyla bile barışıktı.
Ama kadın dergilerinden birini açıp da eski erkek arkadaşının "Yatakta İyi" adlı köşe yazısındaki "İri Bir Kadını Sevmek" başlığını gördüğünde... İşte o anda perişan oldu Cannie... Ancak öylesine ilginç tesadüflerle de karşılaşıyordu ki, hayatının en şaşırtıcı yılını yaşıyordu sanki. Hollywood kapıları önünde ardına kadar açılmıştı ve Philadelphia'dan Hollywood'a oradan tekrar eve yaptığı eğlenceli yolculuklarında kaybettiklerinin yasını tutup geçmişiyle yüzleşirken kim olduğunu ve kim olabileceğini de görmeye başladı.

2 yorum:

Cocukla Cocuk dedi ki...

Konusunu okuyunca bayağı eğlenceli görünüyor.

Craft Woman dedi ki...

Kitabın adı pek bir vahşi :))